WIEŚci z Mazowsza – grunt to dobra informacja - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Film dotyczy promocji działań podejmowanych na obszarach wiejskich wraz z informowaniem o nich społeczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia współpracy w sektorze rolnym i realizacji przez rolników wspólnych inwestycji, wspieranie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, promocja jakości życia na wsi oraz wsi jako miejsca do życia i rozwoju zawodowego, wspieranie rozwoju społeczeństwa cyfrowego na obszarach wiejskich. Tematyka związana z działalnością Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich oraz dobrymi praktykami i bieżącą działalnością Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

NAZWA PROJEKTU: WIEŚci z Mazowsza 2020

NAZWA BENEFICJENTA: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.