Wirtualna podróż szlakiem turystycznym „Śladami Austro-Węgier”! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Gmina Miasto Rzeszów – lider projektu „Rzeszów i Stropkov – współpraca na rzecz kultury ogranicza” zaprasza na wirtualny spacer „Śladami Austro-Węgier”. Podążając trasą historycznej „Józefinki” (połączenia komunikacyjnego łączącego niegdyś Rzeszów ze Stropkovem) uczestnik odkryje obecne jeszcze na Podkarpaciu (oraz na Słowacji) ślady minionej epoki Austro-Węgierskiej w postaci ciekawych obiektów architektonicznych: dworców kolejowych, budynków koszar, sądów itp. Wirtualna podróż pozwoli mu zanurzyć się w fascynujący i często idealizowany „C.K. świat”.

Aplikacja mobilna

NAZWA BENEFICJENTA: Gmina Miasto Rzeszów

NAZWA PROJEKTU (z umowy):  „Rzeszów i Stropkov – współpraca na rzecz kultury pogranicza”

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.