Wirtualny asystent: wczoraj science - fiction, dziś rzeczywistość. - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Jeszcze do niedawna rozwiązania znane z filmów science-fiction dziś stają się rzeczywistością. Zapraszamy do obejrzenia materiału promocyjnego przedstawiającego rozwój technologii związanych
z wirtualizacją oraz narzędzie awatar, które powstaje w ramach projektu realizowanego przez Akademię Sztuki Wojennej, a finansowanego ze środków UE. Realizacja projektu możliwa jest dzięki wsparciu IP - Centrum Projektów Europejskich oraz współpracy z wyłonionym wykonawcą narzędzia awatar – firmą VP Software.

wojsko
 
NAZWA PROJEKTU: Innowacyjny model pomocy awatar opiekuna osoby starszej
 
NAZWA BENEFICJENTA: AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJ
 
PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.