Wózek z drukarki - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Zobacz, jak Fundusze Europejskie łączą innowację z dostępnością. Mikołowska firma Cosmotech skorzystała z unijnego dofinansowania, by wprowadzić na rynek zupełnie nowatorską technologię - wózki inwalidzkie produkowane z włókna węglowego. Takie rozwiązanie sprawia, że wózki są dużo lżejsze, prostsze w składaniu i charakteryzują się nowoczesnym designem.

 

NAZWA BENEFICJENTA: COSMOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NAZWA PROJEKTU: Wdrożenie do produkcji składanego wózka inwalidzkiego

PROGRAM OPERACYJNY, Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.