Wsparcie na Dolnym Mieście w Gdańsku – poznaj Nas. Fundacja FOSA i Projekty UE na rzecz mieszkańców Gdańska. - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
  • Trudno jest Ci funkcjonować w obecnej sytuacji? Martwisz się o swoją przyszłość lub nie możesz sobie poradzić z emocjami?
  • Boisz się rozmowy z przyszłym pracodawcą, nie wiesz czy Twoje CV jest poprawne, chciałbyś dowiedzieć się na co zwracają uwagę rekruterzy i gdzie szukają pracowników?
  • Szukasz motywującej historii człowieka, któremu udało się znaleźć pracę i chcesz dowiedzieć się co zmieniło jego codzienność?
  • A może szukasz pomysłu na kreatywne, niskobudżetowe zabawy z dzieckiem w domu lub na podwórku?

Jeśli na przynajmniej jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco – zapraszamy do lektury i odsłuchu naszych materiałów oraz do umówienia się na bezpłatne konsultacje z psychologiem lub doradcą zawodowym 25 – 26.09.2020 w godzinach 9:00 – 12:00 po uprzedniej rezerwacji terminu (więcej szczegółów odnośnie zapisów znajdą Państwo w naszej prezentacji w zakładce: Zobacz co robimy dzięki funduszom europejskim -> Konsultacja psychologiczna/Konsultacja z doradcą zawodowym).

fosa

NAZWA PROJEKTU:

- „System aktywizacji społeczno-zawodowej w Gdańsku – komponent usług społecznych”

- „System aktywizacji społeczno-zawodowej w Gdańsku – komponent aktywnej integracji”

- „Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku – kompleksowe usługi społeczne dla mieszkańców dzielnicy”

NAZWA BENEFICJENTA: Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego 2014-2020

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.