Wykrywamy wady słuchu u dzieci - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE „Lubelski Program Wczesnego Wykrywania, Leczenia i Terapii Zaburzeń Komunikacyjnych u Dzieci Rozpoczynających Naukę Szkolną”

Program badań przesiewowych umożliwia wczesne wykrycie zaburzeń słuchu, głosu i mowy oraz przyczyni się do udzielenia dzieciom pomocy medycznej, terapeutycznej lub logopedycznej. Wszelkie niewykryte odpowiednio wcześnie zaburzenia słuchu oraz zaburzenia związane z procesem przetwarzania informacji słuchowej mogą powodować opóźnienia dziecka w rozwoju poznawczym, emocjonalnym oraz być jedną z przyczyn trudności w nauce.

NAZWA PROJEKTU: Informacja i promocja Funduszy Europejskich w ramach RPO WL w 2020 r.

NAZWA BENEFICJENTA: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.