Zamojski hub transportowy - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Miasto Zamość „Budowa zrównoważonego systemu transportu publicznego na terenie Miasta Zamość, Gminy Zamość oraz gmin ościennych”

Dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich możliwa była budowa węzła komunikacyjnego łączącego transport publiczny, miejski, rowerowy, samochodowy, stąd parking, wiaty przystankowe, zatoki autobusowe. Przy okazji tego projektu przebudowano część ul. Peowiaków od ronda Rady Europy do skrzyżowania z ul. Partyzantów. Znajduje się tutaj też pierwsza w Zamościu, całkowicie darmowa, stacja do ładowania pojazdów o napędzie elektrycznym.

NAZWA PROJEKTU: Informacja i promocja Funduszy Europejskich w ramach RPO WL w 2020 r.

NAZWA BENEFICJENTA: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.