Zintegrowane Inwestycje Terytorialne w Warszawie - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne zmieniły Warszawę. Trudno w skrócie opisać jak duży wpływ na stolicę mają fundusze unijne. Spróbujemy jednak…  Blisko 70 km tras dla rowerzystów, ponad 50 km odnowionych chodników, przeszło 70 nowych lub wyremontowanych sygnalizacji świetlnych, blisko tysiąc drzew, stojaki rowerowe na 700 jednośladów, ponad setka odnowionych przystanków komunikacji miejskiej. Tak prezentuje się bilans tylko tego jednego programu, który Warszawa zrealizowała w latach 2016-2019.

zit

NAZWA PROJEKTU: Rozwój sieci tras rowerowych Warszawy w ramach ZIT WOF - etap 1

NAZWA BENEFICJENTA: Miasto Stołeczne Warszawa

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.