Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W dobie pandemii nie możemy zaprosić Państwa niestety, jak to zwykle bywało w poprzednich edycjach DOFE, do osobistego zwiedzania naszej zajezdni trolejbusowej, ale dostosowując się do sytuacji wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i we współpracy z miastem Gdynia zrealizowaliśmy dla Państwa wirtualny spacer po naszym obiekcie. Podczas spaceru można posłuchać wypowiedzi naszych specjalistów oraz obejrzeć interaktywne panoramy 360° przedstawiające różne miejsca w naszym przedsiębiorstwie, np. dyspozytornię, lakiernię, myjnię czy nawet wnętrze podstacji. Gratka nie tylko dla miłośników transportu trolejbusowego:)


Życzymy Państwu miłego zwiedzania!


Link do całego spaceru: http://pktgdynia.pl/index.php/filmy/

Nazwa beneficjenta: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI TROLEJBUSOWEJ SP. Z O.O. W GDYNI
Województwo: pomorskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Interreg i EIS (Polska-Rosja, Polska-Białoruś-Ukraina, Litwa-Polska-Rosja)

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.