Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Program kulturalny „KULTURA GÓRĄ” miał na celu umożliwienie mieszkańcom regionu kontakt ze sztuką, kulturą i dziedzictwem regionu poprzez kanały internetowe podczas trwającej pandemii. W ramach serii Opowieści z zimowego lasu przyrodnik Marcin Kostrzyński zabiera nas w podróż do zimowych kryjówek zwierząt z województwa kujawsko-pomorskiego i pokazuje nam ich sposoby na przetrwanie w trudnych warunkach. Cykl się składa z 5 odcinków poświęconych zwierzętom leśnym zamieszkującym lasy Kujaw i Pomorza. 


Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Nazwa beneficjenta: Województwo Kujawsko-Pomorskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.