Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy Was do wirtualnego świata projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich.


Projekty w sektorze zdrowia mają to do siebie, że nie zawsze można się do nich dostać i zobaczyć, w jaki sposób wyglądają „od środka”. Dlatego przygotowaliśmy dla Was wirtualny spacer po ośrodku onkologicznym.


Projekt obejmuje modernizację i rozbudowę instytutu onkologii wraz z doposażeniem w najnowocześniejszy sprzęt medyczny dla zapewnienia kompleksowej, zindywidualizowanej i optymalnej terapii onkologicznej.


Realizacja projektu pozwoli na wzrost jakości, dostępności i efektywności procesu leczenia onkologicznego w zakresie chirurgii onkologicznej oraz skojarzonego leczenia onkologicznego (radioterapia i chemioterapia).


Nazwa beneficjenta: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach
Województwo: śląskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.