Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z realizacji projektu „Coś dla najmłodszych w Gminie Rychwał – publiczny żłobek wspiera rodziców” współfinansowanego z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 -2020 oraz Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+”.


Dzięki pozyskanym środkom udało się otworzyć pierwszy żłobek w gminie Rychwał. Placówka zapewnia nie tylko opiekę, ale również doskonałe warunki rozwojowe, liczne zajęcia muzyczne, gimnastyczne i ruchowe. To także doskonałe miejsce do zawierania pierwszych przyjaźni, nauki ról społecznych i nauki życia w społeczeństwie.


Rychwalski żłobek "Jaś i Małgosia" to uśmiech rodziców i dzieci!


Obejrzyj film!

Nazwa beneficjenta: Gmina Rychwał
Województwo: wielkopolskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Wielkopolskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.