Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie zaaplikować do Platformy Startowej Unicorn Hub? Dołącz do spotkania, ponieważ projekt ten jest szansą dla pomysłodawców na rozwinięcie własnego biznesu. Wyselekcjonowane innowacyjne przedsięwzięcia mają szansę na pozyskanie finansowania z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i kapitału prywatnych inwestorów.


Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się:  • jak działa Platforma Startowa Unicorn Hub i jakie wsparcie oferuje,

  • jak wypełnić formularz aplikacyjny i nie popełnić prostych błędów,

  • poznać startupy, które zakończyły inkubację oraz takie, które pozyskały blisko 1 mln złotych na rozwój innowacyjnego produktu.

Nazwa beneficjenta: Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland"
Województwo: lubelskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Polska Wschodnia

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.