Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Zobacz jak wyglądają nowoczesne ambulanse!


Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu, dzięki dofinansowaniu z UE, zakupiła 3 ambulanse, środki do dezynfekcji i ochrony indywidualnej. Wyposażenie pomogło sprostać szczególnej sytuacji, w szalejącej epidemii wirusa SARS-CoV-.


Nowoczesne ambulanse poprawiły i zwiększyły bezpieczeństwo pracy zespołów ratownictwa medycznego oraz komfort naszych pacjentów.


Kabina do dekontaminacji i środki do dezynfekcji pogmogły ograniczyć występowanie zakażeń Sars - COV - 2 wśród personelu radomskiej stacji.

Nazwa beneficjenta: Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu
Województwo: mazowieckie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.