Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy na warsztaty prezentujące ćwiczenia fizyczne dla seniorów. Instruktor współpracujący z Klubem seniora przygotuje zestaw ćwiczeń , które pomogą seniorom zachować sprawne i szczupłe ciało, poprawią koordynację ruchową i pozytywnie wpłyną na dobrą kondycję każdego dnia. Cz. I będzie składać się z ćwiczeń, które można wykonać samodzielnie w domu. Osoba prowadząca warsztat pokaże także jak właściwie oddychać podczas ćwiczeń. Ponadto instruktor zaprezentuje jak prawidłowo przygotować się do ćwiczeń – pokaże odpowiedni strój, obuwie i przygotuje drobną rozgrzewkę, która rozgrzeje stawy i mięśnia, aby nie doszło do kontuzji. Cz. II będzie polegać na ćwiczeniach na zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowej techniki chodzenia z kijkami czyli tzw. Nornic walking. Instruktor pokaże jak ustawić kijek, jaki jest poprawny chwyt i sposób odbijania się. Warsztat poprowadzi wykwalifikowany instruktor, który zadba o efekt treningów jak i bezpieczeństwo seniorów podczas ćwiczeń.

Nazwa beneficjenta: Gmina Płużnica
Województwo: kujawsko-pomorskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.