Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy na warsztaty, które zostaną zrealizowane w mały kameralnym Żłobku im. Aniołów Stróży w Toruniu z indywidualnym podejściem do dziecka, opartym o pedagogikę Marii Montessori.


Właścicielka, pani Justyna Mytlewska, jest jednocześnie nauczycielką tej metody.


Podczas warsztatów pani Justyna opowie jakie są główne założenia pedagogiki Marii Montessori i dlaczego warto ją stosować w procesie wychowawczym dziecka.


Ponadto zaprezentuje jak samodzielnie wykonać materiały edukacyjne, które pomogą nam w rozwoju fizycznym i emocjonalnym dziecka oraz będą wspierać jego twórczą aktywność każdego dnia.


Ostatnim elementem warsztatów będzie pokazanie rodzicom jak stworzyć odpowiednie otoczenie w domu (wyposażenie pokoiku dziecięcego i pomoce rozbojowe) , które pomogą każdemu dziecko w chodzeniu, mówieniu, chwytaniu przedmiotów, rozwoju zmysłów i zdobywaniu nowych umiejętności.

Nazwa beneficjenta: FINIS JUSTYNA MYTLEWSKA
Województwo: kujawsko-pomorskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.