Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Od Tartaku do producenta skomplikowanych urządzeń do obróbki drewna i metalu” tak można by podsumować ostatnie 22 lata działalności firmy Metal Technika z Przedborza. Reakcja na potrzeby rynku, świetna znajomość branży, ogromna etyka w biznesie oraz odpowiedzialność to cechy wyróżniające działalność firmy. Świetnie dopasowane do specyfiki obrabianego materiału urządzenia z serii Falcon to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku.


Beneficjent dzięki wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 zrealizował projekt pn: Od Tartaku do producenta skomplikowanych urządzeń do obróbki drewna i metalu” tak można by podsumować ostatnie 22 lata działalności firmy Metal Technika z Przedborza. Reakcja na potrzeby rynku, świetna znajomość branży, ogromna etyka w biznesie oraz odpowiedzialność to cechy wyróżniające działalność firmy. Świetnie dopasowane do specyfiki obrabianego materiału urządzenia z serii Falcon to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku.


Beneficjent dzięki wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 zrealizował projekt pn: Wdrożenie wyników prac B+R i  wdrożenie innowacyjnego produktu w postaci maszyny optymalizującej do cięcia drewna".

Nazwa beneficjenta: METAL TECHNIKA – RAFAŁ CYGAN
Województwo: łódzkie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Łódzkiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.