Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wirtualna Rzeczywistość to cały czas rozwijająca się branża!


Na co dzień gogle VR kojarzące się z rozrywką przynoszą swoim użytkownikom wiele przyjemność z zabawy. Jednakże tym razem jest inaczej, ponieważ wirtualna rzeczywistość dzięki wsparciu funduszy unijnych posłuży do edukowania przyszłych ratowników medycznych. Za sprawą symulacji warunków, w których dochodzi do zagrożenia życia, jesteśmy zmuszeni zastosować się do procedury reanimacji.


Więcej informacji zdobędziecie uruchamiając film, który dla Was nakręciliśmy. Beneficjent zrealizował projekt pn: Prace rozwojowe w zakresie aplikacji VR ACT, umożliwiające realizację symulacji medycznych w scenariuszach treningowych ALS/PALS. Projekt dofinansowany jest z Regionalnego Programu Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Nazwa beneficjenta: OCTOPUS VR SP. Z O. O.
Województwo: łódzkie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Łódzkiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.