Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Marka VIKKING to synonim customizowanej stolarki otworowej. Poznaj zupełnie nową kategorię drzwi zewnętrznych, które zachwycają nawet najbardziej wymagającyh. W czasach ogólnoświatowego trendu unifikacji i standaryzacji, jako nieliczni oferujemy wyroby prawdziwie "szyte na miarę". Każdy egzemlarz drzwi kompozytowych projektujemy z uwzględnieniem najbardziej wyszukanych oczekiwań klientów. Kryształki Swarovskiego i oświetlnenie led w pakiecie szybowym? Drzwi w dekorze drewnopodobnym lub w wersji smooth lakierowane na dowolny kolor? A może efetkt perłowy przykuwający uwagę?


To i znaczie więcej znajdziesz w drzwiach kompozytowych VIKKING. Dbając o desgin nie zapominamy o parametrach technologicznych. Dzięki zastosowanym przy produkcji komponentom zbrojonym włóknem szklanym drzwi  firmy spełniają surowe parametry termiczne. Dzięki temu nasze drzwi uznawane są za najcieplejesze na rynku. 

Nazwa beneficjenta: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „VIKKING KTS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Województwo: lubelskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Lubelskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.