Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Żłobek ALTO powstał w odpowiedzi na potrzeby rodziców. Naszym celem jest zapewnienie dziecku właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej przez prowadzenie zajęć zabawowych z elementami edukacji. W szczególności z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka. Prowadzone przez nas zajęcia opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne, są dostosowane do poziomu rozwoju psychomotorycznego dziecka.


Wprowadzamy maluchy w świat wartości estetycznych i rozwijamy u nich umiejętności wypowiadania się poprzez zajęcia ruchowe muzyczne i plastyczne. Dajemy możliwość wspólnej zabawy i nauki stosownej do ich wieku. Dzięki Funduszom Europejskim utworzyliśmy miejsca opieki dla 60 dzieci, które spędzają czas w nowocześnie  wyposażonych salach i placu zabaw. 


 


Zapraszamy na wirtualny spacer!

Nazwa beneficjenta: ALTO Marta Nowak
Województwo: dolnośląskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Dolnośląskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.