Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o korzyściach płynących z rozwiązan energooszczędnych i niskoemisyjnych pokazanych na przykładzie szkoły w Kalinówce. Z projektu powstał nowoczesny budynek szkoły wraz z salą gimnastyczną wybudowany w technologi budownictwa pasywnego, wyposażony w instalacje fotowoltaiczną oraz pompe ciepła.  Inwestycja realizowana była w ramach projektu pn.: „Rozbudowa i modernizacja energetyczna budynku Zespołu Szkół w Kalinówce” współfinansowanego z Regionalnego Programu  Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Głównym celem projektu była poprawa warunków edukacji przyczyniająca się do obniżenia emisji CO2 o 51,98% oraz zwiększenie efektywności energetycznej w Szkole podstawowej w Kalinówce.   

Nazwa beneficjenta: Gmina Głusk
Województwo: lubelskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Lubelskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.