Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wydarzenie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych tematem publikacji naukowych w otwartym dostępie, w szczególności badaczy, naukowców chcących udostępniać efekty swoich prac online, doktorantów, studentów oraz osób poszukujących najświeższych informacji z różnych dziedzin nauki. Udział w webinarium pozwoli na poznanie możliwości bezpłatnego korzystania z cyfrowych zasobów nauki dostępnych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz korzyści stwarzanych przez udostępnienie ich za pomocą technologii informatycznych. Pozwoli także na poznanie sposobów wyszukiwania otwartych cyfrowych zasobów nauki.


Link do webinarium (aplikacja Teams)

Nazwa beneficjenta: Biblioteka Jagiellońska
Województwo: małopolskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Polska Cyfrowa

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.