Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Badawczo-Rozwojowe INVICTA


Centrum Badawczo-Rozwojowe INVICTA inicjuje i prowadzi projekty badawcze dzięki którym opracowujemy nowe lub udoskonalamy dostępne produkty oraz usługi medyczne.


Dzięki prowadzonym w centrum projektom, Grupa INVICTA będzie w stanie dostarczać swoim pacjentom innowacyjnych, spersonalizowanych rozwiązań opartych o niepowtarzalne rozwiązania.


Projekty prowadzone przez Centrum przyczynią się do stworzenia nowych badań i terapii. Prowadzone badania pozwolą na stworzenie oprogramowania (z wykorzystaniem zaawansowanych algorytmów sztucznej inteligencji), które dokona wstępnej interpretacji podczas badania jajników. Opracowane zostanie także rozwiązanie, które na podstawie danych klinicznych konkretnego pacjenta podpowie lekarzowi jakie dawki leków zapisać pacjentowi.


Do dyspozycji osób borykających się z problemem niepłodności oddane zostaną innowacyjne badania genetyczne, które pomogą im dobrać najlepszą dla nich terapię. Te i inne projekty Centrum INVICTA umożliwiają lekarzom lepiej diagnozować pacjentów i dobierać im terapie „szyte na miarę”.


Do zespołu prowadzącego badania należą embriolodzy, lekarze, położne, specjaliści badań klinicznych, diagności laboratoryjni, programiści i specjaliści IT, koordynatorzy administracyjni, opiekunowie pacjenta i wielu innych.

Nazwa beneficjenta: INVICTA sp. z o.o.
Województwo: pomorskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Inteligentny Rozwój

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.