Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zarządzanie systemem ochrony zdrowia to proces skomplikowany. Wymaga przede wszystkim znajomości Twoich potrzeb zdrowotnych.


Aby planować inwestycje zdrowotne, które umożliwią  łatwy dostęp do opieki medycznej, bez względu na miejsce zamieszkania, stworzyliśmy Mapy Potrzeb Zdrowotnych.


Mapy zawierają analizy, prognozy, wnioski i rekomendacje dotyczące stanu oraz dostępności do świadczeń medycznych w poszczególnych województwach.

Nazwa beneficjenta: Departament Analiz i Strategii w Ministerstwie Zdrowia
Województwo: mazowieckie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Wiedza Edukacja Rozwój

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.