Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Centrum Edukacji Ekologicznej w Katowicach-Murckach z okazji DOFE 2021 zaprojektowało specjalną stronę, która zostanie uruchomiona 17 września. Będziecie tam mogli znaleźć:  • Wirtualny spacer po Centrum Edukacji Ekologicznej i prowadzonych tam zajęciach,

  • 4 warsztaty/prezentacje,

  • Wirtualny spacer po ogrodzie sensoryczno-botanicznym,

  • zdjęcia i filmy z zajęć przeprowadzanych na terenie Centrum,

  • oraz filmy instruktażowe wykonywane przez instruktorów Centrum (nauczyciele przyrody, plastyki, geografii, informatyki).


Wszystkie materiały będą dostępne od 17 września 2021 r. na stronie Zespołu Szkół nr 2 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Katowicach.

Nazwa beneficjenta: Miasto Katowice/Zespół szkól nr 2 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Katowicach
Województwo: śląskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Śląskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.