Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Regionalny regał to cykl 5 filmów, o książkach, których akcja toczy się w regionie kujawsko-pomorskim lub których autorzy pochodzą z naszego województwa. Program ma na celu promocję czytelnictwa i lokalnych twórców, o których opowiada jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerów książkowych, czyli Okoń w sieci. W każdym odcinku Okoń prezentuje jednego twórcę lub książkę, zabierając mieszkańców w podróż śladami literatury regionu.

Nazwa beneficjenta: Województwo Kujawsko-Pomorskie
Województwo: kujawsko-pomorskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.