Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy do odwiedzenia Cyfrowego Muzeum Teatru Wielkiego w Łodzi, które powstało dzięki współfinansowaniu z Funduszy Europejskich. Stworzyliśmy miejsce, gdzie dostęp do bogatego dziedzictwa ponad 60. letniej tradycji opery w Łodzi jest otwarty dla wszystkich. Cyfrowe Muzeum Teatru Wielkiego prezentuje około 12 000 zdjęć, 800 kostiumów w formacie 3D, prawie 300 programów i tyle samo plakatów i afiszy. Każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, może wybrać się na wirtualne zwiedzanie Łódzkiej opery.


Więcej informacji na stronie Cyfrowe Muzeum Teatru Wielkiego w Łodzi


Do zobaczenia!

Nazwa beneficjenta: Teatr Wielki w Łodzi
Województwo: łódzkie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Łódzkiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.