Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby na Webinaria 17.09.2021. Webinaria odbywać się będę na naszym profilu Facebookowym: www.facebook.com/lifemappingair


17 września 2021 r.:  • godz. 9:00 i 13:00 - Czy wiesz czym oddychasz? Projekt LIFE-MAPPINGAIR/PL

  • godz. 11:30 - Czy zje nas SMOG? Projekt LIFE-MAPPINGAIR/PL

  • godz. 14:15 - O uchwałach antysmogowych, czyli czy możemy palić w kominku?  


Szanowni Państwo! Zapraszamy do zapoznania się z projektem, który realizujemy na Uniwersytecie Wrocławskim LIFE-MAPPINGAIR/PL "Czy wiesz czym oddychasz?", przy współfinansowaniu z instrumentu finansowanego LIFE oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Na podstawie Umowy nr LIFE17 GIE/PL/000631 z Komisją Europejską z dnia 14.12.2018 r. oraz umowy nr 430/2019/wn50/EE-PO-LF/D z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej a Uniwersytetem, liderem projektu jest Uniwersytet Wrocławski, a partnerami Politechnika Wrocławska- Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe oraz Urząd Miasta Bydgoszcz.  


Film prezentuje nasze działania projektowe: pomiary jakości powietrza monitoring, prognozy jakość powietrza edukację dzieci, młodzieży, dorosłych  

Nazwa beneficjenta: Uniwersytet Wrocławski
Województwo: dolnośląskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Inne

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.