Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Park Bulwary stał się przestrzenią do wypoczynku i rekreacji wielu Tomaszowian, ale także i turystów odwiedzających nasze miasto.Otwarcie tejże przestrzeni i nadanie jej nowego charakteru spotkało się z bardzo dużą akceptacją ze strony mieszkańców i turystów. Mogą oni korzystać z klimatu, jaki panuje przy rzece. Wieczorami przy fontannie odbywa się spektakl iluminacji świetlnej i wodnej, który dodatkowo zachęca do odwiedzenia parku. Przestrzeń oferuje różne rodzaje aktywności. Każdy może znaleźć tam coś dla siebie. Począwszy od rozrywki, długiego spaceru czy ciężkiego wysiłku fizycznego na przeznaczonych do tego urządzeniach plenerowych. Park w całości przystosowany jest do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Wszystkie wejścia do niego pozbawione są barier architektonicznych.


Mieszkańcy bardzo chętnie proponują to miejsce, jako warte obejrzenia przez osoby odwiedzające nasze miasto.


Zapraszamy do obejrzenia filmu! 


 

Nazwa beneficjenta: Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki
Województwo: łódzkie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Łódzkiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.