Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Może się wydawać, że hackerskie tricki to domena filmów akcji, jednak nic bardziej mylnego! Dziś każdy jest narażony na cyberatak. Kwestia zabezpieczenia się przed potencjalnym incydentem jest zatem bardzo intersująca zarówno dla osób prywatnych, jak i tym bardziej przedsiębiorców. I to głównie do nich kierujemy nasze wydarzenie w postaci krótkiej prezentacji wideo.


Zobacz prezentację na temat zagrożeń, które może napotkać Twój komputer (lub, w przypadku organizacji, cały sprzęt elektroniczny czy urządzania biznesowe Twoich pracowników). Sprawdź, jak się przed nimi bronić, a na końcu wypełnij 10-minutową ankietę, która pomoże Ci wykonać darmowy audyt bezpieczeństwa cyfrowego Twojej firmy.


Dzięki prezentacji i audytowi dowiesz się, jakie zagrożenia mogą czyhać w sieci na dane, które przechowujesz i poznasz konkretną odpowiedź, jak bronić przed nimi Twoją organizację.


Prezentacja będzie dostępna przez wszystkie 3 dni akcji DOFE (17-19 września) od 8.00 do 19.00 na kanale CyberStudio w serwisie YouTube.

Nazwa beneficjenta: Cybersecurity Studio Sp. z o.o.
Województwo: mazowieckie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Inteligentny Rozwój

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.