Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Obejrzyj kilkuminutowy filmik o wsparciu, jakiego udziela Urząd Pracy osobom młodym. 


Zobaczysz, jak środki Funduszy Europejskich pomagają w wejściu na rynek pracy.


Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój od 2019 r. pomógł 127 młodym osobom w rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej.


Dzięki otrzymanym środkom mogły one rozwinąć swój biznes. Poprzez Program, Urząd Pracy udzielił wsparcia nie tylko osobom, które nie mają pracy, ale także przedsiębiorcom.


W tym samym projekcie ze środków unijnych skorzystało aż 79 przedsiębiorców. Otrzymane pieniądze przeznaczyli na nowe stanowiska pracy, dofinansowując zakup niezbędnego sprzętu i narzędzi dla nowo zatrudnionych bezrobotnych.


Zobacz nasz film, a przekonasz się, jak Fundusze Europejskie wspierają przedsiębiorczość.


Jeśli chciałbyś/chciałabyś skorzystać ze wsparcia w ramach PO WER, zdobyć nowe kwalifikacje i umiejętności poprzez szkolenia, odbyć staż lub otrzymać środki na rozpoczęcie działalności lub stworzenie nowego stanowiska pracy - skontaktuj się z nami.


Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
tel. (59) 822 22 27, fax. (59) 823 41 02,
email: gdby@praca.gov.pl
ePUAP: /PUPBYTOW/SkrytkaESP
www.bytow.praca.gov.pl

Nazwa beneficjenta: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Województwo: pomorskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Wiedza Edukacja Rozwój

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.