Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na cykl spotkań pn. "Salon Innowacji" prezentujących Innowacje Społeczne oraz ich twórców, z którymi mamy przyjemność współpracować jako zespół projektowy Inkubatora Dostępności. Projekt ten jest przestrzenią, w której wspieramy merytorycznie oraz finansowo innowacyjne pomysły. Łączy je jeden cel: zwiększenie dostępności do usług, produktów czy przestrzeni publicznej dla osób z niepełnosprawnościami i starszych. Podczas spotkania Innowatorzy przedstawią swoje innowacje, opowiedzą o kuluarach testu, wyzwaniach jakie stawia przed nimi realizacja pomysłu i możliwościach jego wdrożenia – być może właśnie w Państwa działalności zawodowej czy życiu prywatnym. Liczymy na wymianę wiedzy, doświadczeń, pytania do Innowatorów i Państwa refleksje, które będą pomocne w ich dalszych działaniach. Spotkanie będzie miało formę zdalną i odbędą się na platformie ZOOM 17.09.2021r, w godzinach 14:00-16:00.


Aby uczestniczyć w spotkaniu wystarczy wysłać wiadomość na adres: ismialowska@rops.krakow.pl z informacjami: imię, nazwisko, nazwa instytucji, numer kontaktowy. Prosimy także o zgłoszenie szczególnych potrzeb, jeśli takowe występują (np. konieczność obecności Tłumacza PJM).


Dodatkowo, pragniemy zachęcić Państwa jako osoby, które mogą stać się Innowatorami społecznymi, do składania swoich własnych, autorskich pomysłów na innowacje społeczne w projekcie pn. „Inkubator Włączenia Społecznego”. Obszar tematyczny projektów opiera się tym razem na temacie rozwiązywania problemów społecznych, związanych z wykluczeniem społecznym. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie www.rops.krakow.pl (zakładka Innowacje Społeczne – Inkubator Włączenia Społecznego).


Kończąc, raz jeszcze serdecznie zapraszamy by usiąść z nami i Innowatorami na wirtualnej kanapie i zobaczyć innowacje, które mają szansę zmienić codzienność osób starszych i z niepełnosprawnościami.


 


Zapraszamy,


Zespół Inkubatora Dostępności Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

Nazwa beneficjenta: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie
Województwo: małopolskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Wiedza Edukacja Rozwój

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.