Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Beneficjent Beneficjent MARCIN WERNER VORSTER otrzymał dofinansowanie na wprowadzenie na rynek nowej maszyny szwalniczej wykorzystywanej w szczególności do szycia poduszek powietrznych. Głównym celem realizacji inwestycji jest zdobycie nowych rynków zbytu poprzez wprowadzanie innowacyjnych produktów, co przyczyni się do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa, a także umocnienia jego pozycji konkurencyjnej. Nowy produkt, jaki będzie wprowadzony na rynek w wyniku realizacji projektu to maszyna do szycia z obrotowym stołem.


Rozwiązania zastosowane w nowej maszynie przyczynią się do znacznego zautomatyzowania procesów stosownych w włókiennictwie, zaspokajając specyficzne potrzeby branży włókienniczej oraz szwalniczej, związane z rozwojem oraz modernizacją automatycznych linii produkcyjnych, a także samodzielnych urządzeń automatyki przemysłowej

Nazwa beneficjenta: MARCIN WERNER VORSTER
Województwo: łódzkie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Łódzkiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.