Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zgodnie z założeniami projektu ,,Dach dla Przyjaciela" realizowanego przez grupę młodzieży z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu został opracowany filmik instruktażowy pt.,,Jak samemu wykonać budę dla psa". W ramach naszego projektu zbudowane zostały budy dla psów, które przy współpracy z Urzędem Gminy Grudziądz trafiły do mieszkańców regionu, których czworonożni przyjaciele znalezli się w potrzebie. ,,Dach dla Przyjaciela" (2020-2-PL01-ESC31-082999) był finansowany z Europejskiego Korpusu Solidarności, szerzej o projekcie można dowiedzieć się ze strony ohp.pl.


Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Nazwa beneficjenta: 2-1 Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu
Województwo: kujawsko-pomorskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Inne

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.