Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Film powstał w ramach realizacji jednego z działań w Projekcie Solidarności "Łączymy miejsca - Łączymy pokolenia" finansowanego z programu Europejski Korpusu Solidarności. Podczas czterech miesięcy trwania projektu (III-VI.2021) pięć uczestniczek Hufca Pracy z Brodnicy tworzących grupę inicjatywną skierowała swoje działania dla pań z Kół Gospodyń Wiejskich ze Zbiczna i Pokrzydowa. We wspomniany czasie odbyły się warsztaty "Ze smartfonem za pan brat", warsztaty kulinarne czy warsztaty fryzjerskie, zajęcie fitness czy wyjazd nad morze z przystankiem w Brodnickim Parku Krajobrazowym. O poszczególnych wydarzeniach można dowiedzieć się więcej w zakładce Projekty : https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/kujawsko-pomorskie/projekty-kujawsko-pomorskiej-wk?start=12 .

Nazwa beneficjenta: Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP (Hufiec Pracy w Brodnicy)
Województwo: kujawsko-pomorskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Inne

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.