Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Celem projektu było stworzenie warunków do rozwoju przedsiębiorczości (MŚP) w Jaśle poprzez utworzenie inkubatora przedsiębiorczości.


Projekt „Tworzenie warunków do rozwoju przedsiębiorczości w Jaśle” realizowany był w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa I Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka”, działania 1.3 „Promowanie przedsiębiorczości”, typu „Inkubatory przedsiębiorczości”.


Wartość projektu: Wartość ogółem: 1 598 798,96 zł Koszty kwalifikowane: 1 076 185,32 zł Dofinansowanie: 914 757,52 zł

Nazwa beneficjenta: Miasto Jasło
Województwo: podkarpackie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Podkarpackiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.