Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

PROMUJ Z NAMI FUNDUSZE UNIJNE I EUROPEJSKI ROK KOLEI KONKURS  – wygraj sesję zdjęciową na terminalu PCC Intermodal.


Zapraszamy na wirtualny spacer po naszych terminalach intermodalnych, które są rozbudowywane i doposażane dzięki funduszom pozyskanym z UE.Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Was intermodalem. Z okazji Dni Otwartych Funduszy Unijnych oraz Europejskiego Roku Kolei przygotowaliśmy dla Was konkurs. Wybierz film, który najbardziej Ci się spodobał, podłóż swój głos pod obraz i stwórz re-produkcję filmu promującego: transport intermodalny, Europejski Rok Kolei oraz inwestycje terminalowe, które powstały dzięki projektom unijnym.


Nie wolno Ci zmieniać obrazu, ale możesz powiedzieć, co chcesz i jak chcesz. Pamiętaj tylko by pasowało do obrazu, który wybierzesz, aby było pozytywne, poprawnie politycznie i kulturowo. Promowało mądrą logistykę, intermodalne rozwiązania, inwestycje unijne i rozwiązania łączące drogę z koleją. Najlepsze, najbardziej kreatywne re-produkcje, promujące transport intermodalny, inwestycje, które powstały dzięki projektom unijnym i Europejski Rok Kolei nagrodzimy!  • 3 pierwsze nagrody to: profesjonalna sesja fotograficzna na terminalach (lokalizacja do wyboru): Kutno - 10 zdjęć Gliwice - 10 zdjęć Brzeg Dolny - 10 zdjęć

  • 10 nagród dodatkowych, dla tych którzy nie staną na podium: kurtki, bufy, plecki, ręczniki lub nerki z logo PCC Intermodal!


Szczegóły i regulamin znajdziesz na stronie www.pccintermodal.pl

Nazwa beneficjenta: PCC Intermodal S.A.
Województwo: pomorskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.