Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Beneficjent zrealizował projekt w ramach poddziałania 2.3.1 w ramach Regionalnego Programu operacyjnego województwa łódzkiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest wdrożenie innowacji produktowych w postaci laminatów z dzianin osnowowych (przestrzennych i jednorzędowych) charakteryzujących się znacząco ulepszonymi parametrami w odniesieniu do produktów dostępnych obecnie na rynku, tj. przepuszczalnością powietrza, sprężystością, wytrzymałością na rozwarstwianie, odpornością na zabrudzenia oraz własnościami przeciwbakteryjnymi

Nazwa beneficjenta: BOWI-STYL PW WIESŁAWA SITARZ
Województwo: łódzkie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Łódzkiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.