Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i fotorelacji z "Pikniku z klimatem" 3 września br. podczas, którego promujemy projekty zrealizowane ze środków Funduszy Europejskich w Międzyrzecu Podlaskim.


To doskonała okazja aby zobaczyć Międzyrzeckie Jeziorka i możliwości rekreacyjno-turystyczne jakie oferuje ten kompleks.  


Podczas pikniku organizowanego 3 września 2021 r. oferowaliśmy m.in. z takie atrakcje jak:  • Warsztaty ekologiczne dla dzieci. Na stanowiskach eksperckich najmłodsi dowiedzą się one o historii recyklingu i same stworzą ekologiczną biżuterię. W planach są także turnieje gier zespołowych oraz zajęcia na siłowni z wykorzystaniem całej infrastruktury powstałej w wyniku realizacji projektu, a także zajęcia rekreacyjne na wodzie w Międzyrzeckie Jeziorka.

  • Konferencja pt. „Promocja Turystyki i Rekreacji w obszarze LSR Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania”. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele samorządów, organizacji pozarządowych, branży turystycznej oraz środowiska biznesu

  • Koncerty zespołów: Colombo, Queen Band oraz Merkfolk.

Nazwa beneficjenta: Miasto Międzyrzec Podlaski
Województwo: lubelskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Lubelskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.