Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wszystkich entuzjastów dobrego jedzenia zapraszamy na popis sztuki kulinarnej w wykonaniu kuchmistrza Remigiusza Rączki, który 18 września br. o godz. 11:00 zawita do Starej Warzelni w Tychach, która dziś stanowi tyskie Centrum Nieelitarnej Sztuki Multimedialnej.


Program będzie można oglądać ON-LINE oraz NA ŻYWO – zaproszenie do Starej Warzelni w Tychach otrzyma 20 osób wyłonionych w ramach konkursu, który zostanie przeprowadzony na Facebooku Razem zmieniamy Śląskie między 13 a 17 września br.


"Centrum Nieelitarnej Sztuki Multimedialnej - Stara Warzelnia" to projekt, którego celem była konserwacja zabytkowego kompleksu dawnej warzelni na terenie Browaru Obywatelskiego w Tychach oraz jego adaptacji na potrzeby kulturalne. Na ten cel Fundacja otrzymała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. To kolejny projekt na terenie Browaru, realizowany ze wsparciem funduszy UE.


Remigiusz Rączka to znany i lubiany mistrz sztuki kulinarnej z Wodzisławia Śląskiego. Pan Remigiusz jest dobrze znany mieszkańcom Śląska, jako propagator kuchni regionalnej, ale od lat zdobywa coraz większą publikę w całym kraju, dzięki programowi kulinarnemu Telewizji Polskiej pn. "Rączka Gotuje", którego jest pomysłodawcą i prowadzącym.

Nazwa beneficjenta: TYSKA FUNDACJA PROMOCJI KULTURY I TURYSTYKI BROWAR OBYWATELSKI
Województwo: śląskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Śląskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.