Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kto chciałby chodzić do przedszkola, w którym są ogrody motyli, ptasi i warzywny, a do tego amfiteatr, basen kulkowy ze zjeżdżalnią i trzy place zabaw? Komu marzą się przestronne sale z antresolami, łąka i świetnie wyposażona sala gimnastyczna? Kto chciałby mieć zajęcia z robotyki, kreatywności i podstaw programowania? Mieszkańcy Strzegomia do takiej właśnie placówki mogą posyłać swoje pociechy. Budynek pod względem technicznym również jest wyjątkowy – ma ponadprzeciętne parametry energooszczędności i produkuje energię na własne potrzeby. 


Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Nazwa beneficjenta: GMINA STRZEGOM
Województwo: dolnośląskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Dolnośląskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.