Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza mieści się w pięknej siedzibie, powstałej dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.


Inwestycja realizowana była w latach 2006-2007. Oficjalne otwarcie biblioteki w nowej siedzibie miało miejsce w 2008 r.


Od tego momentu jej działalność nabrała rozpędu i dzisiaj możemy pochwalić się nie tylko pięknym, funkcjonalnym budynkiem, ale i bardzo szeroką ofertą skierowaną do wszystkich grup wiekowych naszych odbiorców.


Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym - w dużym skrócie - pokazujemy, jak wiele różnorodnych działań możemy skierować do czytelników i użytkowników naszej biblioteki dzięki funkcjonalnej i komfortowej siedzibie i jak wiele mamy im do zaoferowania. Książki (tradycyjne i elektroniczne), filmy, płyty z muzyką (CD i winylowe), gry planszowe, zbiory zabytkowe, audiobooki, spotkania autorskie, wykłady, warsztaty, wystawy, zajęcia dla seniorów i dzieci, robotyka... i wiele, wiele innych.


Zobaczcie sami! Miłego oglądania! I oczywiście, zapraszamy do nas :) 

Nazwa beneficjenta: Wojewódzka Biblioteka Publiczna imienia Witolda Gombrowicza w Kielcach
Województwo: świętokrzyskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: ZPORR

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.