Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapoznaj się z naszym projektem RESOLVE z programu Interreg Europe!


Zajmowaliśmy się w nim zrównoważoną mobilnością związaną z handlem detalicznym. Naszym zadaniem była wymiana najlepszych praktyk dotyczących polityki mobilności i działań w kierunku ograniczenia emisji dwutlenku węgla i innych zanieczyszczeń generowanych przez handel detaliczny.


Uzyskaliśmy wsparcie zewnętrznych ekspertów. Poznaliśmy rozwiązania i dobre praktyki innych partnerów projektu. Udało nam się zrealizować projekt pilotażowy, który stał się podstawą do dalszych działań. 


Po więcej szczegółów zapraszamy do filmu!

Nazwa beneficjenta: Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie
Województwo: mazowieckie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Interreg i EIS (Polska-Rosja, Polska-Białoruś-Ukraina, Litwa-Polska-Rosja)

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.