Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Polski Teatr Tańca od założenia w 1973 roku był teatrem bezdomnym. Od grudnia 2020 roku zajmuje własną przestrzeń, obejmującą budynek zabytkowej, XIX - wiecznej kamienicy oraz dobudowaną salę teatralną, zwaną Dużym Studio, w stylu industrialnym.


Przeszklone ściany Małego Studio pozwalają oglądać pogrążonych w tańcu ludzi i zarażać się ich energią i pasją. 


Najstarszy teatr tańca w Polsce zyskał impuls do interdyscyplinarnego rozwoju - pomysłom na wykorzystanie nowej przestrzeni nie ma końca, już dziś zaprasza Widzów na spektakle o różnym układzie widowni, urzeczywistnia projekty warsztatowe, filmowe i wystawiennicze, na letnie spotkania i otwarte pokazy na urokliwym dziedzińcu.


Polski Teatr Tańca zaprasza do siebie - do siedziby przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu oraz na stronę www.ptt-poznan.pl. 


Przedsmakiem wizyty niech będzie poniższy spot, przygotowany specjalnie na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. 

Nazwa beneficjenta: Polski Teatr Tańca
Województwo: wielkopolskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Wielkopolskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.