Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 17 września LOOK Moda zaprasza do udziału w konkursie i oferuje 10% zniżki na zakupy przy odwiedzeniu strony internetowej sklepu: https://www.facebook.com/Fashion-and-Beauty-by-NELLY-315584678606367


Look Moda to firma prowadzona przez Łukasza Krajewskiego. Łukasz otrzymał dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomiu. Firma zajmuje się sprzedażą internetową wyselekcjonowanej odzieży damskiej.


W realizacji marzeń o prowadzeniu działalności gospodarczej Łukasza wspiera żona Kornelia.              


Więcej informacji o początkach firmy, uzyskanym dofinansowaniu i wydarzeniach planowanych 17 września znajdziesz w filmie.


                 

Nazwa beneficjenta: Look moda Łukasz Krajewski
Województwo: mazowieckie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Wiedza Edukacja Rozwój

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.