Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Weź udział w facebookowym konkursie online, wymyśl męskie imię dla naszej alpaki i zgarnij super nagrody!


https://www.facebook.com/CentrumBajki


Alpaka mieszka w Parku Akademia Bajki razem z mamą Euforią i siostrą Elą.


Konkurs trwa od 17 do 19 września, do godz. 23:59. W tym czasie swoją propozycję imienia należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na Fanpage Centrum Bajki w Pacanowie.


Koziołek Matołek wraz z bajkową ekipą wybierze najciekawsze i najbardziej pasujące do naszej alpaki imię. Autor propozycji otrzyma rodzinny bilet do Europejskiego Centrum Bajki i upominki od Koziołka.


Wyniki zostaną ogłoszone 20 września.


Zapraszamy do wspólnej zabawy i do Parku Akademia Bajki! Park powstał w ramach projektu pn. Rozbudowa Europejskiego Centrum Bajki o Park Edukacyjny „Akademia Bajki w Pacanowie”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Nazwa beneficjenta: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie
Województwo: świętokrzyskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.