Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy do otwartego dostępu do zasosób naukowych Uniwersytetu Wrocławskiego leopoldina.pl. Celem głównym Projektu Leopoldina online jest zwiększenie dostępności oraz poprawa jakości zasobów naukowych Uniwersytetu Wrocławskiego, a także zwiększenie możliwości ich ponownego wykorzystania poprzez stworzenie narzędzi wyszukiwania i innowacyjnej formuły udostępnienia on-line zgromadzonych danych, powstałych w wyniku prowadzonych na uczelni prac badawczych, dokumentacyjnych, inwentaryzacyjnych і archiwizacyjnych, które realizowane były w oparciu о zasoby własne uniwersytetu lub w ramach projektów о charakterze działań terenowych na obszarze całego świata.

Nazwa beneficjenta: Uniwersytet Wrocławski
Województwo: dolnośląskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Polska Cyfrowa

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.