Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs dla młodzieży!


Jeśli uczysz się w szkole ponadpodstawowej z województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego lub podkarpackiego - odpowiedz na pytania i weź udział w naszej zabawie!


Zasady konkursu są proste.


17 września dokładnie o godzinie 9 pojawi się formularz z pierwszymi pytaniami. Udziel na nie odpowiedzi, wypełnij potrzebne dane i wyślij!


Osoba, która najszybciej prześle formularz z poprawnymi odpowiedziami zgarnie główną nagrodę, dla kolejnych 4 przewidujemy nagrody pocieszenia! ;)


Szczegóły -> www.polskawschodnia.gov.pl/konkurs


MF POSTER01

Nazwa beneficjenta: Departament Programów Ponadregionalnych, MFiPR
Województwo: lubelskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Polska Wschodnia

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.