Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zajrzyjcie na Facebook i Instagram i zobaczcie efekty kampanii promocyjnej Dni Otwartych Funduszy Europejskich w #lubelskie. ​​​​​​​Sprawdźcie jak z Funduszami Europejskimi radzą sobie Nasi lokalni influencerzy.


Dowiedzcie się jakie projekty w naszym regionie odwiedzili w ramach Dni Otwartych FE.


Wybierz się z @Lubelskie Fundusze Europejskie i @Kasia Figura, @rodzicewsieci.pl, @Artur Mulak Fotograf, @Cel w podróży na wirtualne wycieczki po miejscach dofinansowanych ze środków unijnych.


Znajdziesz Nas na Facebooku i Instagramie.


 https://www.facebook.com/LubelskieFunduszeEuropejskie/


Katarzyna Figura


pracuje na etacie jako kierownik działu marketingu w Zamojskim Domu Kultury. Jest właścicielką firmy Figura Media i założycielką trio wokalnego „Gdzie diabeł nie może...”. Z powodzeniem prowadzi swój profil na Facebooku Instagramie.


Rodzice w sieci


prowadzą najpopularniejszy blog rodzinny na Lubelszczyźnie, aktywni na Facebooku i na Instagramie. Dzielą się tym co dzieje się u nich na co dzień, inspirują i motywują nie jednego rodzica.


Artur Mulak


znany Lubelskie fotograf, swoją pasją do zdjęć zaraża na swoim profilu na Facebooku.


Cel w podroży


Celina Lisek, blogerka podróżniczka, dzieli się swoim zamiłowaniem do podróżowania. Relacje z miejsc, które odwiedza można podziwiać na jej profilu na Facebooku oraz Instagramie.

Nazwa beneficjenta: Województwo Lubelskie
Województwo: lubelskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Lubelskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.