Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Projekt obejmował przebudowę i rozbudowę dwóch obiektów należących do Uzdrowiska Rymanów S.A. w Rymanowie Zdroju. Główmy celem projektu była poprawa jakości świadczonych usług w Uzdrowisku.  Realizacja projektu z pewnością przyczyniła się do znaczącego wrostu jego atrakcyjności.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WP na lata 2014-2020.Całkowita wartość projektu 10 770 642,17 zł, z czego wysokość dofinansowania z Unii Europejskiej to 6 996 201,66 zł.

Nazwa beneficjenta: Uzdrowisko Rymanów S.A.
Województwo: podkarpackie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Podkarpackiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.